onex kariyer

Onex Kariyer

Onex Yazılım çatısı altında biz bir aileyiz.

İş & Staj Duyuruları

Güzel işler yapmak için seni de aramızda görmek istiyoruz. İleriye, geleceğe dair atacağımız her adımımızı ekip arkadaşlarımızla birlikte daha sağlam yere basarak her zaman ileriye doğru pozitif yönde yol almak istiyoruz.

Bizim en büyük gücümüz takım çalışmasıdır. Onex Yazılım çatısı altında hep birlikte bir aileyiz. Yenilikçiliği ve farklılığı ilke edinen şirketimiz, sektörün dinamik yapısına ayak uydurarak hedeflerine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Sürdürülebilir teknoloji ve yazılım çözümleri üretiyoruz. Gelin, sizde bu ailenin bir parçası olun...

Sizde aramıza katılmak istiyorsanız, aşağıdaki açık pozisyonları inceleyerek özgeçmişinizi (CV) cv@onexyazilim.com adresine gönderebilirsiniz. Size uyan güncel bir pozisyon yoksa ama ekibimize uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, yine de başvurunuzu göndermenizi isteriz. Bir sonraki duyuru öncesi sizinle bağlantıya geçebiliriz. Kanuni zorunluluk olmadığı sürece Onex Yazılım bilgilerinizi asla üçüncü kişilerle paylaşmaz.Ne yazık ki şu an açık pozisyon yok.

Sevgili öğrenciler, koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle belirsiz bir süreliğine esnek - remote çalışma sistemine geçmiş bulunmaktayız. Bu çalışma sistemi, stajyer adaylar için maalesef verimli bir süreç olmamakla birlikte gerekli koşulları da sağlamamaktadır. Bu yüzden şu aşamada belirsiz bir süreliğine staj taleplerine olumlu cevap veremeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

Öğrencilik ve kariyer hayatınızda başarılar dileriz, sağlıcakla kalın...

Özel Yazılım Geliştirme Şirketi HD